reklam

29

Ocak
2014

Nasıl Geç Boşalınır

Yazar: admin
Kategori: Genel

Cinsel ilişkilerinizde nasıl geç boşalırım diye düşünüyorsanız eğer, bu yazımızda sizlere bunun nasıl yapılabileceğini açıklayacağız. Erkeklerin erken boşalma sorunu, cinsel ilişkiyi fazlasıyla olumsuz etkilemektedir. Erken boşalmayı önlemek ve geç boşalmayı sağlamak için kişiler öncelikle yaşadıkları erken boşalmanın sebeplerini bilmelidir. Ancak bu doğrultuda sağlıklı bir tedavi yöntemi uygulanabilir. Peki, nasıl geç boşalınır?

Geç boşalma yöntemleri, kişinin kendi çabası ile mümkün olabilmektedir. Fakat bu durum kişinin stres ve yorgunluktan uzak durmasına da bağlıdır. Erken boşalma sorunu 2 farklı sebebe bağlı olarak yaşanmaktadır. Bunlardan biri organik sebepler bir diğeri ise psikolojik etkenlerdir.

Psikolojik etkenlere bağlı olarak erken boşalma sorunu oldukça fazladır. Kişilerin özel hayatlarında, iş hayatlarına kadar yaşadıkları bazı olumsuzluklar cinselliği de olumsuz etkilemekte hatta erkeklerin erken boşalma sorununu ortaya çıkarmaktadır. Bu gibi durumlarda uygulanması gereken en iyi geç boşalma yöntemleri geciktiricilerin kullanımı olmaktadır. Devamını Oku »

2

Eylül
2013

Nasıl Geç Boşalırım

Yazar: admin
Kategori: Genel

Erkeklerin erken boşalma sorunu kadınların da artık bir korkulu rüyası haline dönüşmektedir. Kadın, cinsel ilişkiden zevk almak, tatmin olmak ve mutlu olmak istemektedir. Erken boşalan partneri yüzünden bunların hiçbirini yaşamamakta ve zamanla cinsel hazzın verdiği mutluluğu dahi unutmaya başlamaktadır. Bu durum kişilerin cinsellikten soğumasına ve zamanla cinsel hayatın neredeyse bitmesine sebebiyet vermektedir.

Bunun için nasıl geç boşalırım diyen erkeklerin sayısı da haliyle artış göstermektedir. Geç boşalma aslında oldukça kolaydır. Önemli olan sorunun sebebini öğrenmek ve kalıcı bir çözüm bulmaktadır. Yoksa geciktirici ürünlerin kullanımı ile geç boşalma her şekilde sağlanmaktadır. Eğer partnerinizi memnun etmek ve onu etkilemek istiyorsanız geciktirici hap, geciktirici sprey veya diğer ürün çeşitlerinin kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

Geç boşalma yöntemleri için ilk yapılması gereken aslında kişinin beynine ve düşüncelerine hükmetmesidir. Bu şekilde geç boşalma sağlanabilmektedir. Eğer tek başınıza bunu gerçekleştirmekte zorlanıyor iseniz psikoterapi görmeniz ve yaşadıklarınızı anlatarak rahatlamanızı da gerçekleştirebilirsiniz. Devamını Oku »

12

Temmuz
2013

Geç Boşalma Teknikleri

Yazar: admin
Kategori: Genel

images (3)Mutlu bir yaşamın sırlarından biri de sağlıklı ve kaliteli gerçekleşen bir cinsel yaşamdır. Fakat bazen istenmeyen sorunlar cinsel hayatı olumsuz etkilemektedir. Özellikle bu sorunların başında en çok can sıkıcı olanı ise erken boşalma olmaktadır. Erken boşalmanın önlenmesi için erkekler geç boşalma yöntemleri denemekte ve ilişkilerini sağlıklı bir şekilde yaşamaya çalışmaktadırlar.

Geç boşalma teknikleri ile orgazm süresini uzatmak mümkündür. Fakat öncelikle bilinmesi gereken bir durum bulunmaktadır. Erken boşalma sorunu yaşayanlar öncelikle hangi sebeplerden dolayı bu durum ile karşı karşıya kaldıklarını bilmelidirler. Bu doğrultuda bir geç boşalma yönteminin uygulanması daha doğru olacaktır.

Günümüzde geç boşalma teknikleri içinde bireylerin en çok tercih ettiği yöntem ise geç boşaltan ilaçlar olmaktadır. Geç boşaltan ilaçlar, orgazm süresini uzatarak ilişkilerinizi daha uzun süreli ve sorunsuz yaşamanızı sağlamaktadır. Devamını Oku »

© Tüm Hakları Saklıdır - Eczane Sağlık
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.