reklam

Günümüzde erkeklerin cinsel anlamda en çok rahatsızlık duydukları ve şikayetçi oldukları konuların başında gelen erken boşalma sorunlarına geciktiriciler ve geciktirici ürünler kısmen çözüm getirmektedir.

Peki; nedir bu geciktiriciler?

Geciktiriciler erkeklerin cinsel birleşmelerinde daha uzun süreli ilişkiye girebilme arayışlarını açığa çıkaran ürünlerdir. Bu ürünler erkeğin erken boşalma problemlerini ortadan kaldırır ve hem erkeğin hem de bayanın daha fazla haz duymasını sağlar.

Kaç çeşit geciktiriciler vardır?

Birbirinden fazla markanın sunmuş oldukları geciktirici ürünler vardır. Çeşit olarak ise; geciktirici sprey, geciktirici hap, geciktirici krem, geciktirici jel gibi varyantlar bulunabilmektedir. Ancak; bunların en çok kullanılanları ve en çok tercih edilenleri ise, geciktirici sprey ve geciktirici hap ürünleridir. Devamını Oku »

30

Aralık
2013

Geciktirici Ürünler

Yazar: admin
Kategori: Geciktiriciler

Geciktirici ürünlerin kullanımı erken boşalma sorununu önlemektedir. Geciktiriciler, göstermiş olduğu etki ile ilişkinin süresini uzatmakta ve kullanıcının kendisini daha iyi hissetmesini sağlamaktadır. Cinsel ilişkinin etkili bir şekilde yaşanabilmesi için ilişki süresince partnerin arzuları karşılanmalı ve ilişkinin sonunu getirebilmek gerekmektedir.

Geciktirici ürünler, geciktirici hap, geciktirici sprey, geciktirici jel ve geciktirici krem gibi çeşitliliğe sahiptir. Bu ürünlerden istediğinizi çeşidi kullanarak yaşanılan erken boşalma sorununun önüne geçebilmektesiniz.

Cinsel ilişki esnasında erkeklerin yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan erken boşalma artık korkulu bir durumdan olmaktan çıkmaktadır. Geciktirici ürünlerden birine sahip olarak sorunsuz bir şekilde cinsel hayatınızı yaşayabileceksiniz. Erkeklerin geciktirici ürün çeşitlerinden en çok tercih ettiği ürün geciktirici hap olmaktadır. Bunun ana sebebi olarak ise geciktirici hapın daha kolay bir kullanımı olmasındandır. Devamını Oku »

26

Aralık
2013

Geciktirici Sprey Kullanımı

Yazar: admin
Kategori: Geciktiriciler

Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler, daha uzun bir cinsel ilişki için geciktirici sprey kullanımı gerçekleştirmeniz sorunlarınızı tamamen ortadan çözecektir. Erken boşalma problemi çiftlerin arasında birtakım sorunların oluşmasını sağladığını gibi erkeğin kendine olan güvenini kaybetmesini de sağlamaktadır.

Geciktirici sprey, erken boşalmayı önlemekte ve cinsel ilişkinizi daha uzun yaşamanızı gerçekleştirmektedir. Geciktirici sprey kullanımı da cinsel aktiviteden önce yapılmalıdır. Penis başına ve penis köküne uygulanacak olan bu sprey ile cinsel birlikteliğinizi sorunsuz bir şekilde yaşayabileceksiniz.

Cinsel sağlık ürünü olan geciktiriciler, cinsel yaşantınızda oluşan erken boşalma problemini önlediği gibi cinsel ilişkide gösterdiğiniz performans sonucunda kendinize olan güveninizin tekrar kazandırılmasını da sağlamaktadır. Cinsel ilişkinin sorunsuz ve düzenli olabilmesi için öncelikle kişiler kendilerine olan özgüvenlerini sağlamalı ve ne istediklerini iyi bilmelidir. Devamını Oku »

Cinsel hayatınızda erken boşalma sorunu yaşıyor ve bu durumdan oldukça rahatsız oluyorsanız, geciktiriciler ile bu problemi ortadan kaldırınız. Geciktirici ürünler, farklı çeşitleri ile pek çok kullanıcı kitlesine hitap etmektedir.

Geciktirici sprey, geciktirici krem, geciktirici jeller ve geciktirici hap kullanımı ile erken boşalma sorununuzdan bir an önce kurtulabilir ve sağlıklı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Partnerinizi, erken boşalma sorunu yaşadığınızdan dolayı tatmin edemiyor, ilişkinin sonunu getiremiyorsanız bu sizin için oldukça ciddi bir durum olmaktadır.

Cinsel ilişkinin sağlıklı ve mutlu bir şekilde gerçekleşmesi için kesinlikle ilişkinin sonunu getiriyor olmalısınız. Bu durum partnerinizi tatmin etmeyi sağlayacağı gibi, sizin de kendinize olan güven duygunuzu tekrar kazanmanızı sağlayacaktır. Devamını Oku »

© Tüm Hakları Saklıdır - Eczane Sağlık
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.