reklam

penis-uzatmaErkeklerin penis büyütme işlemlerinde en çok merak ettiği konulardan biridir penis büyüme işlemlerinin gerçekten başarılı olup olmadığı. Penis büyür mü, penis boyu uzar mı gibi soruların fazlaca sorulduğu erkekler için bu yazımızda bilmeniz gerekenleri sizlerle paylaşacağız.

Penis, süngersi yapıya sahip bir organdır. Bu süngersi yapısı ile gelişimi söz konusudur. Birçok kişi penis büyütücü hap, krem, jel ve aletler ile penisin büyümeyeceğini düşünmektedir. Aslında bunun için kişilerin en sağlıklı bilgileri alanında uzman doktorlar tarafından alması gerekmektedir.

Penis büyütme gerçek mi gibi soruların cevabını merak eden kişiler kulaktan dolma bilgiler ile hareket edeceklerine gidip bir uzman kişiden gereken bilgileri edinmeye çalışmalıdır. Peki, penis nasıl büyür? Devamını Oku »

4

Ekim
2012

Penis Nasıl Büyür

Yazar: admin
Kategori: Genel

Erkeklerin cinsel organı olan penis nasıl büyür? Penis sahip olduğu süngersi yapı ile gelişime oldukça elverişlidir. Büyümenin gerçekleşmesi tamamen kan akışının penise fazla gerçeklemesi ile mümkün olabilmektedir.

Penis büyütme yöntemlerinin etkisi penise giden damarların gevşemesini ve genişlemesini sağlamaktadır. Böylelikle penise normal olmasından gereken daha fazla kan pompalanır. Pompalanan bu kan ile penis sertleşmeye başlar ve dokular genişler. Genişleyen dokuların arasında boşluklar oluşur. Bu boşlukların penisin gelişime başladığının bir örneğidir.

Oluşan boşluklarda kan ile dolmaya başlayınca penis yapısında bir gelişim söz konusu olur. Bu ilk zamanlarda fark edilecek bir durum değildir. Zamanla bu işlemlerin aynısı gerçekleşeceğinden dokuların sürekli genişlemesi sağlanacak ve dokular arasında hep bir boşluk oluşacaktır.  Böylelikle 4-6 ay sonra penisteki büyüme artık gözle fark edilecektir. Devamını Oku »

Penis nasıl büyür? ve penis büyütme yöntemleri hakkında sorulan birçok sorulara cevap verecek olur isek, kişilerin penis boyundan şikayetçi olması günümüz erkeklerinde oldukça yaygınlaşmaktadır. Ya gerçekten penisi küçük olduğu için ya da kişinin tatmin olmayıp penisinin olduğundan daha büyük olmasını istemesinden dolayı bireyler birçok farklı ve değişik yöntemlere baş vurmaktadır.

Erkeklerin penis boyutlarından oluşan şikayetlerine nazaran birçok firma oldukça fazla çeşitlilik göstererek kişilere penis büyütme desteği sağlamaktadır. Penis büyütücüler olarak sunulan haplar, tabletler, kremler ve jeller olarak 4 ayrı gruba ayrılmaktadır. Bir yandan da doğal olan antrenmanlar bulunmaktadır.

Penis büyütme teknikleri olarak kullanılan bu takviye ürünler düzenli ve uzun süreli kullanıldığında oldukça etkili sonuçlar sağlayarak kişilerin cinsel organlarını hayallerindeki boyutlara ve hacme ulaştırmaktadır. Antrenmanlar ise, aynı bir sporcu gibi süreklilik kazandırıldığında etkili olabilir ancak nasıl ki vücut sporlarında antrenmanı bıraktığınızda performans düşüklüğü veya daha fazla efor sarf ettirebilme etkileri oluşabilmektedir. Devamını Oku »

© Tüm Hakları Saklıdır - Eczane Sağlık
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.