reklam

19

Eylül
2012

İdeal Penis Boyu

Yazar: admin
Kategori: Genel

Bir erkekte olması gereken ideal penis boyu belli yaşlarda farklılık göstermektedir. Özellikle ergenlik çağı ve sonrasında penis boyu 15-16 cm kadar olmalıdır. Bu boyut normal bir erkekte olması gereken uzunluktur.

Penis boyu kadar penis kalınlığı da cinsel ilişki esnasında çok önemli bir faktördür. Penisin kalınlığı ereksiyon halinde iken yaklaşık 12 cm olmalıdır. Penis kalınlığı penis çevresinin boyu olarak tabir edilir. Penis boyu yaşam şartlarına ve doğa yapısına bağlı farklılık gösterebilmektedir. Türk erkekleri kendilerini Afrika kıtasında yaşayan erkekler ile kıyaslarsa bu durum ister istemez kişide bir güvensizlik yaratacaktır.

Küçük penis boyuna sahip kişiler bu sorunu ameliyat, penis büyütücü hap, penis büyütücü jel veya birtakım egzersiz yöntemleri ile çözebilirler. Ülkemizde çoğunlukla penis büyütücü hap kullanımı oldukça yaygındır. Bunun nedeni ise kullanımının kolay zahmetsiz olması ve sağlık açısından herhangi bir tehdit içermemesidir.

Özellikle kişilerin farklı fanteziler peşinde olması ile normal penis boyuna sahip erkekler bile daha uzun bir penis istemektedir. Bu durum ya kişinin kendi isteği ya da partnerinin isteği ile gerçekleşmektedir.

Cinsel hayat, erkek ve kadının tamamen fiziksel ve duygusal durumlarına bağlılık gösteren bir etken olmaktadır. Bu gibi durumlarda da ortaya çok farklı istekler çıkmaktadır. İlişkinin uzun bir sürece yayılması gibi istekler hem erkeği hem de kadını yoracağından bir takım ilaç kullanım gereksinimi ortaya çıkmaktadır.

İdeal penis boyuna sahip olan her erkek bir kadının arzularını karşılamakta zorlanmayacak ve ona hissetmek istediği zevki tattırabilecektir. Önemli olan konu ise ereksiyon sorunu ve erken boşalma yaşamamanızdır. Bu gibi sonuçlar seks hayatınıza zarar verebilir.

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Eczane Sağlık
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.