reklam

15

Eylül
2012

Penis Kalınlaştırma

Yazar: admin
Kategori: Genel

Erkeklerin en büyük sıkıntılarından biride penis boyu ve penis kalınlığıdır. Penis kalınlaştırma operasyonların yaygınlaşması ile bir takım takıntılar edinen kişiler kendi penis ebatlarından şikayetçi olmaya başlamaktadır.

Penis kalınlaştırma cerrahi işlemler ile yapılmaktadır. Bu işlemler yağ dokusu enjekte etme, alloderm ile operasyonlar ve geçici dolgu maddeleri ile yapılmaktadır. Dünyada en çok yağ dokusu enjekte işlemi yaygın olarak kullanılmaktadır.

Penis geliştirici bir takım ürünlerden istediği sonucu alamayan kişiler bu takım cerrahi müdahaleler ile penislerinin kalınlığını arttırabilmektedir. Ortalama penis çevresinin kalınlığı 10-12 cm olması gerekmektedir. Cerrahi işlemler ise 8 cm’den az olan kalınlıklar için yapılmaktadır. Yapılan bu işlemler ile penis çevresindeki kalınlık 4 cm kadar arttırılabiliyor. Böylece normal olması gereken kalınlığa ulaşılabilmektedir.

Penis kalınlığı penis boyu ile orantılı olup kısa penislerde kalınlık daha az olabilmektedir. Penis geliştirici bir takım ilaçlarda penis çevresinde belli bir cm kalınlık arttırabilmektedir. Penis kalınlaştırma işlemleri bittikten sonra kişi en az 1 ay süre ile cinsel ilişkiye girmemelidir.

Penis kalınlaştırıcı işlemlerinde dikkat edilmesi gereken takım hususlarda vardır. Bunlar kalınlaştırma işlemi yapıldıktan sonra kişi cinsel uzvuna belli bir süre dikkat etmeli ve söylediğimiz gibi en az 1 ay süre ile cinsel birliktelik yaşamamalıdır.

Kalınlaştırma işlemlerinden biri olan alloderm operasyonları ise yağ enjeksiyonundan sonra en çok tercih edilen bir işlemdir. Alloderm ise bağışlanmış derinin işlenerek 2-3 yıl bekletilip penis çevresine enjekte edilmesidir.

Cinsel hayatınızda istediğiniz performansı sağlayamıyor yada partnerinizi memnun edemediğinizi düşünüyor iseniz bu tip işlemlere başvurabilirsiniz ortalama kalınlıktan biraz daha az olan penisler için cerrahi müdahale yerine kalınlaştırıcı ilaçların kullanılması önerilmektedir. İlaç kullanımından herhangi bir sonuç alınamaması durumunda cerrahi işlemlere başvurulur.

Erkeklerin korkulu rüyası haline dönüşen bu takım sorunlar teknoloji ve bilimin ilerlemesi ile giderilmeye başlamıştır. Penis eğriliği gibi sorunlarda cerrahi işlemler ile düzeltilmektedir.

yorumlar:

3 Yorum Yapılmış!

  Münir yıldız

  27 Haziran 2014 @ 08:58:42

  Hocam Penisimde kalınlığında surun yaşiyorum lütfen yardımcı olurmusun teşekkürler

  Cevapla

  Ahmed yilmaz

  21 Ocak 2015 @ 19:37:43

  Penisin boyu 13 santim ama ince 18 yasindayim 82 kiloyum zayiflasam.penisin uzar kalinlasirmi dokdor bey bana yardimci olun

  Cevapla

   admin

   22 Ocak 2015 @ 12:36:09

   18 yaşındasın daha hala gelişim çağında sayılırsın zayıflasan biraz daha öne gelebilir penisin. Ancak, büyüme ve kalınlaşma zayıflama ile alakalı değildir. Bunun için egzersiz yapmalısın. Takviye olarak egzersiz aletleri olan pompalar gibi çeşitli ürünleri inceleyebilirsin. örnek olarak şu linke bak: http://www.eczanesaglik.com/?kategori-5-penis-buyutucu sayfanın ilerlerleyen sekmelerine bak orda alet ve pompaları göreceksin.

   Cevapla

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Eczane Sağlık
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.