reklam

4

Ekim
2012

Penis Nasıl Büyür

Yazar: admin
Kategori: Genel

Erkeklerin cinsel organı olan penis nasıl büyür? Penis sahip olduğu süngersi yapı ile gelişime oldukça elverişlidir. Büyümenin gerçekleşmesi tamamen kan akışının penise fazla gerçeklemesi ile mümkün olabilmektedir.

Penis büyütme yöntemlerinin etkisi penise giden damarların gevşemesini ve genişlemesini sağlamaktadır. Böylelikle penise normal olmasından gereken daha fazla kan pompalanır. Pompalanan bu kan ile penis sertleşmeye başlar ve dokular genişler. Genişleyen dokuların arasında boşluklar oluşur. Bu boşlukların penisin gelişime başladığının bir örneğidir.

Oluşan boşluklarda kan ile dolmaya başlayınca penis yapısında bir gelişim söz konusu olur. Bu ilk zamanlarda fark edilecek bir durum değildir. Zamanla bu işlemlerin aynısı gerçekleşeceğinden dokuların sürekli genişlemesi sağlanacak ve dokular arasında hep bir boşluk oluşacaktır.  Böylelikle 4-6 ay sonra penisteki büyüme artık gözle fark edilecektir.

Erkeklerin bu konuda çok hassas olduğu bilinmektedir. Çünkü hiçbir erkek kendini yetersiz biri olarak görmeyi istemez. Sırf bu sebepler yüzünden penis uzamasını gerçekleştirmek isteyen çok sayıda insan vardır. Birde normal penis boyuna sahip olduğu halde daha büyük bir penis hayali kuran kişilerde bu gibi yöntemlere başvurabilmektedir.

Eğer olması gereken bir penis boyuna sahip iseniz ve partnerinizle ilişki esnasında sorun yaşamıyor, gayet sağlıklı bir birliktelik olduğu kanısındaysanız hiçbir penis uzatma yolunu denemenize gerek kalmamaktadır. Hayatınızı olduğu gibi mutlu bir şekilde yaşamaya devam edin ve partnerinize muhteşem hazları yaşatmanın hayallerini kurun.

yorumlar:

1 Yorum Yapılmış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Eczane Sağlık
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.