reklam

15

Ekim
2012

Sertleşmeme Sorunu Nasıl Giderilir

Yazar: admin
Kategori: Genel

Sertleşmeme sorunu erkekler için ciddi bir problemdir. Cinsel ilişkinin yaşanmasını engeller ve kişinin kendisini yetersiz, beceriksiz hissetmesini sağlar. Peki, sertleşmeme sorunu nasıl giderilir.

Sertleşme sorunu ilaç tedavisi ile mümkün olabildiği gibi psikolojik destek alarak da çözümlenebilmektedir. Bunun için sertleşmeme problemi hangi sebeplerden dolayı kaynaklanıyor bunun teşhis edilmesi gerekmektedir.

Erkekler sertleşme sorunu ile karşı karşıya kaldıklarında genellikle ereksiyon sağlayıcı ürün kullanımını gerçekleştirmektedir. Böylelikle cinsel ilişkiye girebilmekte ve partnerlerini memnun edebilmektedirler.

Sertleşme problemi psikolojik etkenlere bağlı olarak gelişebildiği için kişinin psikoloğa giderek destek alması yaşadığı sorundan kurtulmasını sağlayabilmektedir. Eğer sertleşme sorunu penis eğriliğinden dolayı kaynaklanıyorsa kişinin ameliyat ile penis eğriliğini düzeltmesi gerekecektir.

Sertleştirici ürün kullanımı her ne kadar cinsel ilişkilerin yaşanmasını sağlıyor olsa da yaşanılan sorun için kalıcı bir çözüm olamayacaktır. Bu gibi ilaç kullanımları sadece anlık ilişkilerin yaşanmasını sağlamaktadır. Kalıcı bir tedavi için doktorunuzla görüşmeniz ve kendisine yaşadığınız problemleri anlatmanız gerekecektir.

Erkekler bu sorundan dolayı partnerleri karşısında kendilerini beceriksiz olarak görebileceğinden dolayı bu gibi durumlarda yaşadığı sıkıntıyı partnerine de anlatmalıdır. Bu durum erkeğin ruhsal olarak rahatlamasını sağlayacaktır. Böylelikle partneri onun hakkında bir takım yanlış düşüncelere sahip olmayacak ve kişi biraz da olsa kendini rahatlamış hissedecektir.

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Eczane Sağlık
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.